Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

Jedną z ważnych części serwisu jest poradnik architektoniczno-budowlany, w którym każdy użytkownik będzie mógł znaleźć artykuły na interesujące go tematy.

W serwisie ProAdapt znajduje się obszerna baza porad i artykułów z zakresu architektoniczno-budowlanego, które w sposób kompleksowy podejmują zagadnienia związane z procesem przedbudowlanym, a także samym budowaniem i aranżacją wnętrz.

Każda porada podejmuje daną tematykę kompleksowo, ukazując zalety i wady danego rozwiązania. W tekstach szczególną uwagę zwracamy też na osoby niepełnosprawne, którym staramy się podpowiedzieć właściwe rozwiązania, bądź odradzić dla nich niewskazane. Dodatkowo każda porada opatrzona jest w ilustrację graficzną, która pomaga lepiej zrozumieć dane zagadnienie.

Użytkownicy, którzy chcą znaleźć właściwą poradę mogą skorzystać  z zaproponowanej przez nas wyszukiwarki według branż i kategorii lub też wpisując słowo kluczowe. Ponadto proponujemy trzy główne katalogi: Projekty, Działki i Pozwolenie na budowę, dzięki którym użytkownik może przejść bezpośrednio do artykułów związanych z trzema najważniejszymi elementami procesu przedbudowlanego.

Użytkownicy, którzy czytając daną poradę chcieliby uzyskać więcej informacji na interesujący go temat mogą skorzystać z sugerowanych przez system powiązanych tematycznie artykułów. Dzięki temu bezpośrednio – bez konieczności użycia wyszukiwarki – przejdą do właściwych porad. Ponadto podpowiadamy także fachowców, którzy są ściśle powiązani z daną poradą, co umożliwi użytkownikom uzyskanie pełnej wiedzy na interesujący go temat.

Przejdź do Porad  

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki