Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

W serwisie ProAdapt znajduje się także obszerna baza fachowców działających w branży architektoniczno-budowlanej, dzięki której użytkownicy znajdą właściwych specjalistów, a fachowcy będą mogli wypromować swoje usługi.

Każdy użytkownik serwisu poszukujący osób lub firm, które pomogą mu w etapie przygotowania do budowy, a także podczas prowadzenia inwestycji może skorzystać z rozbudowanej bazy fachowców. Część z nich posiada jedynie podstawową prezentację, w której znajdują się dane kontaktowe, a także informacje o rodzaju prowadzonej działalności. Inne firmy z kolei zamieszczają więcej informacji wprowadzając takie elementy jak: referencje czy zdjęcia z realizacji. W ich prezentacji znaleźć można także porady, które potwierdzają ich fachowość.

Użytkownicy, którzy szukają właściwego fachowca mają do dyspozycji ogólną wyszukiwarkę według branż i kategorii oraz lokalizacji, a także wyszukiwarkę skróconą, w której oferujemy 9 najważniejszych branż – niezbędnych na samym początku procesu przedbudowlanego. Każdy może zadać pytanie jednemu fachowcowi, a także wysłać zapytanie do wielu – kilku wybranych przez siebie fachowców.

Baza fachowców w naszym serwisie to także doskonałe miejsce dla specjalistów działających w branżach architektoniczno-budowlanych, którzy mogą dokonać w ProAdapt prezentacji prowadzonej przez siebie działalności, a także skorzystać z bazy zleceń użytkowników związanych z branżą, w której działają oraz do danych kontaktowych osób zainteresowanych ich usługami, dzięki czemu poszerzą swoją działalność i zyskają klientów.

Moduł Fachowcy w serwisie ProAdapt to także miejsce, które bezpośrednio łączy się z poradami, dzięki czemu użytkownicy w każdym momencie, oprócz pomocy fachowców, będą mogli skorzystać także ze ściśle powiązanej tematycznie porady. Tak zbudowany moduł Fachowcy zapewnia użytkownikom kompleksowość. 

Przejdź do Fachowców

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki