Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

Istotą serwisu ProAdapt jest połączenie projektu i działki w celu stworzenia idealnego kompletu. Dzięki innowacyjnemu zespoleniu dwóch odrębnych i niewspółgrających do tej pory rynków: rynku architektonicznego i rynku nieruchomości użytkownicy zaoszczędzą sporo czasu, który musieliby poświęcić na intensywne poszukiwania ofert na obu tych rynkach oddzielnie.

Wszystkie projekty i działki z serwisu ProAdapt można łączyć w komplety. Wystarczy dodać je do indywidualnego panelu Planuj z ProAdapt, gdzie będą przechowywane, a następnie znaleźć idealny komplet dobierając odpowiednie projekty i działki.

Użytkownicy dodając projekty i działki do kompletu mogą tworzyć dowolne kombinacje:

  • Projekt i działka z serwisu
  • Projekt z serwisu i własna działka
  • Własny projekt i działka z serwisu
  • Własny projekt i własna działka

Ten sam projekt można dopasować do kilku działek i odwrotnie – kilka projektów do wybranej działki. Przyszli inwestorzy, którzy posiadają własny projekt bądź działkę mogą wprowadzić je do serwisu korzystając z panelu dodawania projektów i działek.

Wszystkie stworzone komplety posiadają listę zalet i wad, a także stopień dopasowania, dzięki czemu użytkownicy dowiedzą się, czy wybrany projekt idealnie pasuje na daną działkę, czy też konieczne będzie wykonanie zmian. Dodatkowo użytkownicy mogą zobaczyć położenie wybranego przez siebie projektu na działce. Dzięki interaktywnemu narzędziu umożliwiającemu samodzielne poruszanie domem na działce dowiedzą się, jak najlepiej go usytuować, ile miejsca wolnego pozostanie do zagospodarowania, m.in. na ogród, a także jakie pomieszczenia będą oświetlane słońcem w danych porach dnia.

Stworzone przez siebie komplety użytkownicy mogą przechowywać w panelu Planuj z ProAdapt, co umożliwia powrót do nich w każdym momencie i z każdego miejsca. Ponadto wybrane komplety można porównywać korzystając ze standardowego porównania, a także z porównania do faworyta, czyli najbardziej odpowiadającego użytkownikowi kompletu.

Warto wspomnieć, że idealny komplet, wybrany przez danego użytkownika, stanowi wstęp do kolejnej części naszego serwisu, czyli pozwolenia na budowę.

Przejdź do Kompletów

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki