Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

Działki to także jedna z większych części naszego serwisu. Każdy użytkownik znajdzie w nim działki dopasowane do indywidualnych preferencji, a oferent nieruchomości lub osoba prywatna bez problemu wprowadzi do niego własne działki.

Elementem, który wyróżnia moduł działki jest wyszukiwarka dostosowane do osobistych preferencji użytkowników, w której oprócz standardowych kryteriów, jak powierzchnia działki, jej rodzaj i cena, oferujemy nieszablonowe parametry wyszukiwania, jak odległość od drogi szybkiego ruchu, sklepu, szkoły, lasu czy np. drzewa na działce.

Każdą działkę w naszym serwisie można dodać do porównania, dzięki czemu użytkownicy znajdą idealne rozwiązanie. Ponadto, oprócz standardowego porównania kluczowych kryteriów oferujemy również porównanie do faworyta – najbardziej odpowiadającej użytkownikowi działki.

Wszystkie działki z serwisu można także połączyć z dowolnymi projektami w celu stworzenia idealnego kompletu. Dzięki temu użytkownicy zobaczą listę zalet i wad, stopień dopasowania, a także usytuowanie domu na działce. Każdą działkę i każdy stworzony komplet można zapisać w panelu Planuj z ProAdapt.

Moduł działki to nie tylko obszerna baza działek dla użytkowników, ale i narzędzie dla biur nieruchomości i osób indywidualnych, które chcą zaprezentować w serwisie posiadane przez siebie działki w celu ich sprzedaży. Mogą one skorzystać ze specjalnego panelu do wprowadzania działek, przeglądania zapytań o kontakt, a także statystyk.

W każdym miejscu modułu Działki staramy się służyć użytkownikom swoją wiedzą i wsparciem, a dodatkowo podpowiadamy tematycznie dobrane porady i właściwych fachowców, oferując użytkownikom kompleksową usługę.

Przejdź do Działek

 

Współpracują z nami:
   

 

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki