Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

Projekty domów to jeden z głównych modułów serwisu ProAdapt służący nie tylko użytkownikom, którzy korzystając z obszernej bazy projektów znajdą dom swoich marzeń, lecz także oferentom projektów i architektom indywidualnym, którzy w serwisie mogą prezentować i sprzedawać swoje projekty.

Jednym z elementów, który wyróżnia moduł Projekty w naszym serwisie jest wyszukiwarka dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkowników, którzy mogą szukać domu marzeń nie tylko poprzez standardowe kryteria, jak powierzchnia użytkowa, rodzaj dachu czy styl budynku, ale i poprzez nieszablonowe parametry, jak kuchnia z wyspą, okno w łazience czy hobby. Ponadto użytkownicy, którzy rozpoczęli etap przedbudowlany od wyboru działki mogą, dzięki naszej wyszukiwarce, skrócić czas poszukiwań domu marzeń, bowiem sugeruje ona projekty pasujące do działki.

Jednym z elementów wyszukiwarki są także domy dla osób niepełnosprawnych, którym w serwisie poświęcamy szczególną uwagę. Znajdą one w ProAdapt projekty dopasowane do stopnia swojej niepełnosprawności. Oprócz tego mogą liczyć na wsparcie architekta, który chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Projekty w naszym serwisie można także ze sobą porównać, w celu znalezienia najlepszego rozwiązania. Oprócz tradycyjnego porównania kilku wybranych przez użytkownika projektów, każdy może skorzystać także z porównania do faworyta – jednego, najbardziej odpowiadającego projektu.

Wybrane przez siebie projekty użytkownicy mogą także połączyć z działkami w komplety, w celu znalezienia najlepszego dopasowania, widząc nie tylko zalety i wady wybranego rozwiązania, ale i położenie domu na działce. Zarówno projekty, jak i komplety użytkownicy mogą zachować w Planuj z ProAdapt.

Warto wspomnieć, że moduł projekty jest także doskonałym narzędziem dla pracowni projektowych i architektów, którzy mogą wprowadzać do serwisu własne projekty, a także korzystać ze specjalnego panelu, w którym dostępne są wszelkie zamówienia, a także statystyki.

W każdym miejscu tego moduły staramy się przekazać użytkownikom kompleksową wiedzę – przekazując wszelkie możliwe informacje o projektach, a także oferując wsparcie w postaci porad lub fachowców, a także kontakt z nami.

Przejdź do Projektów

 

Współpracują z nami:

 

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki