Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

4 kobiety zamknięte w niewielkiej przestrzeni, dla których praca nad tworzeniem serwisu to pasja, zaangażowanie i odpowiedzialność. Mamy mnóstwo pomysłów – część z nich znalazła już odzwierciedlenie w serwisie ProAdapt, pozostałe będziecie mieli jeszcze okazję zobaczyć :) Każda z nas jest inna, dzięki czemu tworzymy idealną całość. Połączenie różnych upodobań, specjalności zawodowych, a także kobiece podejście pozwoliło nam spojrzeć na serwis nie tylko przez pryzmat fachowca, ale i zwykłego użytkownika. Dzięki temu stworzyłyśmy ProAdapt, za który każda z nas czuje się odpowiedzialna.

Beata Kubacka – Prezes, pomysłodawca projektu, koordynator wszelkich prac. Wymagająca, uporządkowana i drobiazgowa, dzięki czemu wszystko, co tworzymy jest idealnie dopracowane. Lubi elegancję w prostocie, delikatne linie i prostokątne buttony :) Pilnuje dokładnie wszelkich terminów, nigdy nie wypuszcza ze swoich rąk półproduktów. Miłośniczka MS Excela – potrafi stworzyć w 5 minut wielokolumnową tabelę ze wszystkimi możliwymi funkcjami i wykresami. Nie lubi pracoholików, choć sama pracuje po godzinach :) Trzyma cały zespół w ryzach, nadaje naszej pracy odpowiedni kierunek i zawsze angażuje się w zadania poszczególnych członków zespołu.

 

Ania Warchoł – architekt z zamiłowaniem do grafiki, tworzy wszelkie ulotki, plakaty i kartki świąteczne, zawsze pomysłowa. Często zdarza się, że podczas rozmowy z zespołem nagle cichnie – wtedy tworzy już nowy projekt graficzny ;) Stworzyła ścieżkę uzyskania pozwolenia na budowę w naszym serwisie, choć bywały momenty, że musiała od niej odpocząć :) Ciepła i uśmiechnięta, służy koleżankom z pracy poradą architektoniczną i pomocną dłonią. Opanowana i profesjonalna, nawet podczas rozmów z najtrudniejszymi klientami. Na ogół cicha i spokojna, choć zawsze ma swoje zdanie i nie boi się go wyrażać :)

 

Ania Moczulska – prawa ręka Prezesa, razem panują nad wszystkimi sprawami – często dyskutuje i polemizuje z szefową, ale i tak znajdują wspólnie właściwe rozwiązania :) Współtworzyła wszystkie elementy serwisu – od pierwszych założeń, poprzez makiety, aż po graficzne szczegóły. Kocha serwis całym sercem, ale faworyzuje moduł Porady :) Wyłapuje wszystkie błędy w serwisie, dlatego w zespole znana jest jako „Pani Kropka”. Sama dużo pisze – nawet na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia, ale z pomocą Ani Warchoł zawsze stworzy ciekawy tekst. Profesjonalna, zaangażowana i pomocna dla wszystkich.

 

Joanna Rudyk – najmłodsza – stażem oczywiście – w naszym zespole ;) zajmuje się pozyskiwaniem wszelkich niezbędnych kontaktów do serwisu. Otwarta, szczera i komunikatywna, często się śmieje. Lubi dużo mówić, dlatego nie odrywa się od telefonu. Jest naszym łącznikiem ze światem zewnętrznym. Czasami „zamiera”, co oznacza, że właśnie wysyła maile. Zaraża nas pagodą ducha i poczuciem, że jak się chce to się da. Według Asi nie ma problemów, są tylko wyzwania. Jest konsekwentna i wytrwała. Czasem pracuje jednocześnie na dwóch komputerach. Leczy anemię koleżanek przynosząc pyszny barszcz kiszony ;)

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki