Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

Doradcy Łódź to serwis skupiający doradców finansowych, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie właściwego specjalistę w bliskiej odległości od miejsca zamieszkania.

Galactica Virgo to internetowy, modułowy, zintegrowany system komputerowy wspomagający pracę biura nieruchomości. Integruje pocztę e-mail, strony www i portale.

ENSIS Kancelaria Doradztwa Prawnego to firma świadcząca profesjonalną pomoc prawną przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym.

Remonterier.pl to program do samodzielnego kosztorysowania dostępny online, dzięki czemu proces planowania budżetu remontu  mieszkania jest możliwy w 20 minut.

Planyzagospodarowania.pl to ogólnopolska baza planów zagospodarowania przestrzennego, których treść dotyczy 25547 miejscowości.

Wiązar System s.c. oferuje prefabrykowane dachy drewniane, konstrukcje z litego drewna łączone płytkami kolczastymi MITEK dla różnego typu budynków.

MyGreenSpace to serwis internetowy, który umożliwia nie tylko zaprojektowanie terenu zieleni, lecz również pomoga na każdym etapie tworzenia ogrodu marzeń.

E-BUDOWLANI. PL LIMITED, TO MY BUDUJEMT TEN ŚWIAT, powstała z myślą o pracownikach branży budowlanej. Firma jest właścicielem kilku serwisów o tematyce budowlanej.

 

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki