Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

Planuj z ProAdapt to indywidualny panel, w którym użytkownicy mogą planować swoją inwestycję budowlaną, a także przechowywać wszelkie niezbędne informacje związane z procesem przygotowującym do budowy domu, a także z samym procesem budowlanym.

Planuj z ProAdapt to miejsce, w którym każdy użytkownik może zapisywać i przechowywać wszystkie elementy serwisu, jak projekty, działki, porady czy fachowców. Jest to także panel, który umożliwia użytkownikom tworzenie kompletów składających się z projektów i działek oraz ich zapisywanie. To właśnie tam użytkownicy zobaczą zalety i wady kompletów, a także położenie domu na działce, dzięki czemu znajdą najlepsze rozwiązanie, które dodatkowo będą mogli zapisać. Ponadto w Planuj z ProAdapt udostępniona jest także funkcja porównywania projektów, działek, a także kompletów.

W części Planuj z ProAdapt użytkownicy mogą także skorzystać z aplikacji umożliwiającej przejście przez ścieżkę uzyskania pozwolenia na budowę. W tym też miejscu zostaną dobrane dla użytkowników indywidualne kroki, do których będzie można powrócić w każdym momencie.

Planuj z ProAdapt to panel, który przygotowaliśmy z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy planują budowę domu, a także są w trakcie prowadzenia inwestycji. Dzięki niemu mogą zgromadzić wszelkie potrzebne im informacje w jednym miejscu. Każdy z zalogowanych użytkowników może bowiem w każdej chwili – nawet po kilku miesiącach – powrócić do zachowanych przez siebie elementów, dzięki czemu Planuj z ProAdapt stanie się miejscem do planowania całej inwestycji, a także przechowywania niezbędnych danych, jak kontaktów do fachowców.

Przejdź do Planuj z ProAdapt

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki