Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

W ProAdapt każdy użytkownik może skorzystać z aplikacji umożliwiającej przejście przez ścieżkę uzyskania pozwolenia na budowę. Jest to narzędzie szczególnie przydatne dla tych, którzy cenią sobie spokój i nie przepadają za „załatwianiem formalności”.

Każdy użytkownik serwisu może skorzystać ze schematu uzyskania pozwolenia na budowę. Dzięki posiadanym przez nas informacjom o projekcie i działce danego inwestora, a także o dokumentach, którymi dysponuje, zostanie dobrana dla niego indywidualna ścieżka.

Ponadto każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej aplikacji będzie miał dostęp do bazy urzędów – na podstawie posiadanych o użytkownikach danych, wskażemy im konkretne instytucje. W Pozwoleniu na budowę oferujemy także częściowo wypełnione wzory dokumentów, bowiem serwis wyposażony jest w nowoczesne narzędzia, które umożliwiają  automatyczne zaimportowanie do wszystkich dokumentów niezbędnych danych, które użytkownicy wpisują tylko raz. Dzięki temu zyskają czas, który poświęciliby na ich wypełnienie.

Z modułu: Pozwolenie na budowę można przejść bezpośrednio do bazy fachowców, którym można zlecić wykonanie prac, czy też poprosić o pomoc. Ponadto każdy ma także możliwość skontaktowania się z doradcą naszego serwisu – architektem – który udzieli wszelkich wskazówek, pomoże dobrać właściwy projekt do działki lub też działkę do wymarzonego już projektu, podzieli się informacjami dotyczącymi adaptacji, a przede wszystkim pomoże w uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Pozwolenie na budowę jest także ściśle powiązane z poradami, dzięki czemu użytkownicy w każdym momencie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat, który aktualnie ich dotyczy.

Dzięki skorzystaniu ze ścieżki uzyskania pozwolenia na budowę użytkownicy zyskają sporo wolnego czasu, a także i pieniądze – nie będą bowiem musieli dojeżdżać wielokrotnie do różnych urzędów, a dzięki temu nie zapłacą za paliwo. Ponadto korzystając z pomocy architektów będą mieli pewność, że proces uzyskania pozwolenia na budowę jest powierzony ekspertom i idzie we właściwym kierunku. Osoby planujące budowę domu zyskają zatem także spokój i bezpieczeństwo.

Przejdź do Pozwolenia na budowę

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki