Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

Dodaj swoją wizytówkę

Ocena:

Hoger Sp. z o.o. Betoniarnia

Materiały budowlane

Beton, Cegły, pustaki, bloczki, Drzwi, Materiały wykończeniowe, Materiały elewacyjne, Materiały izolacyjne, Pokrycia dachowe

Adres

ul. Wielka 1

46-200 Smardy Dolne

Kontakt

774137154

Obszar działania

opolskie

Zapytaj fachowca

Opis firmy

Firma Hoger posiada cztery w pełni zautomatyzowane węzły betoniarskie zlokalizowane w Lublińcu, Kluczborku (Smardach Dolnych), Radzionkowie i Walichnowie oraz specjalistyczne maszyny do produkcji bloczków betonowych. Dzięki własnej bazie transportowej Firma z łatwością może dostarczyć wszystkie oferowane towary na miejsce do klienta oraz na place budowy. Procesy produkcyjne sterowane są programem komputerowym co umożliwia produkcję produktów o najwyższych parametrach, a tym samym najwyższej klasy.
Nasze produkty wytwarzamy z surowców renomowanych firm. Głównym dostawcą kruszyw jest firma Górażdże-Kruszywa z kopalni Malarzowice, Wojcice, Lewin Brzeski. Dostawcy cementu to : Górażdże - Cement oraz Cementownia Warta. Jakość produktów monitorowana jest przez niezależnie Laboratorium - Kombud Częstochowa.Każda z betoniarni Firmy Hoger dysponuje nowoczesnym parkiem betoniarkomieszarek i pomp do betonu.

Firma Hoger jest jednym z największych producentów w Polsce bloczków fundamentowych. Produkcja odbywa się na automatycznej linii produkcyjnej Firmy OMAG. Zdolność produkcyjna to 7500 szt. bloczków na jedną zmianę. Transport bloczków na budowę odbywa się samochodami samowyładowczymi, które jednorazowo przewożą 864 szt.
Naszym nowym produktem są bloczki betonowe do budowy wszelkiego rodzaju inwestycji w budownictwie rolniczym/szamba itp. Zastosowane w tym produkcie składniki oraz dodatki pozwalają na uzyskanie parametrów zabezpieczających przed negatywnym oddziaływaniem agresywnego środowiska na beton.

Wychodząc na przeciw bardzo dużemu zapotrzebowaniu na gotowe systemy hal, Firma Hoger rozpoczęła produkcje poszczególnych elementów prefabrykowanych hal. Wszystkie elementy produkowane są wg. indywidualnych dokumentacji. Prefabrykacja odbywa się w stalowych, nieodkształcalnych formach co pozwala uzyskać produkty o zamierzonych parametrach.

Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty.

Twoja ocena:

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki