Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

Dodaj swoją wizytówkę

Ocena:

BETONEX Sp.j.

Usługi budowlane, Materiały budowlane

Transport materiałów, Beton, Cegły, pustaki, bloczki

Adres

Bród Nowy 1

16-400 Suwałki

Kontakt

875650322

Obszar działania

podlaskie

Zapytaj fachowca

Opis firmy

Zakład Produkcyjno - Budowlany BETONEX Sikorski Sokołowski Sp. j.
jest producentem betonu i bloczka betonowego, działającym od 1988 roku. Jesteśmy polską firmą i należymy do największych producentów betonu towarowego i bloczka betonowego w Suwałkach i rejonie Pięknej Suwalszczyzny. Dysponujemy supernowoczesną linią produkcyjną, całkowicie zautomatyzowaną do produkcji bloczków betonowych Posiadamy dwa węzły betoniarskie o nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych o łącznej wydajności 120 m3/ h, gwarantujących uzyskanie mieszanek betonowych najwyższej jakości.

Produkujemy każdy rodzaj betonów, stabilizacji i zapraw. Oferujemy bloczki betonowe wraz z dostawą. Wyróżnia nas nowoczesny sprzęt produkcyjny, własna flota pojazdów (pompo-gruszka, betonowozy, samochody ciężarowe samowyładowcze do przewozu kruszywa i bloczków,).

Ponadto prowadzimy hurtownię materiałów budowlanych (do stanu surowego). Firma BETONEX to nie tylko producent betonu towarowego i bloczków betonowych, ale i hurtownia materiałów budowlanych. Tu klient znajdzie wszystko czego potrzebuje budując dom jednorodzinny, blok mieszkalny, halę produkcyjną czy... domek na działce.
Z firmą Betonex zaczynasz budowę od fundamentów, a kończysz na dachu. To firma solidna, otwarta na potrzeby klienta, realizująca dostawy w ustalonym terminie.

Dzięki pełnemu zaangażowaniu i ciągłemu rozwojowi oraz profesjonalnie przygotowanej kadrze w pełni zrealizujemy Państwa oczekiwania. Potwierdzeniem tego jest zaufanie i satysfakcja klientów, którzy z nami podjęli współpracę.

Grzegorz Sokołowski i Jan Sikorski

Twoja ocena:

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki