Zdobądź z nami!

Zobacz

Annaw

Anna Warchoł

Projekty, pozwolenie na budowę

tel. 791 303 000

email: a.warchol@proadapt.pl

Joanna

Joanna Rudyk

Działki, fachowcy

tel. 791 303 000

email: j.rudyk@proadapt.pl

Anna

Anna Moczulska

Porady, reklama

tel. 791 303 000

email: a.moczulska@proadapt.pl

Prezes

Beata Kubacka

Współpraca

tel. 784 075 525

email: b.kubacka@proadapt.pl

Dodaj swoją wizytówkę

Ocena:

ASTRA

Materiały budowlane

Beton

Adres

ul. Starogardzka 77

83-010 Straszyn

Kontakt

660732686

Obszar działania

pomorskie

Zapytaj fachowca

Opis firmy

ASTRA - Technologia Betonu już od 1995 roku zaopatruje rynek polski w najwyższej jakości chemię oraz materiały budowlane zdobywając na przestrzeni lat bezcenną wiedzę oraz doświadczenie które procentuje zaufaniem zadowolonych klientów.

ASTRA - Technologia Betonu współpracuje z przedsiębiorcami zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym a naszymi klientami są m.in. z takie firmami jak Cemex Polska, Górażdże Beton czy Erbud S.A. Na przestrzeni tych kilkunastu lat działalności nasza firma odpowiadała na potrzeby klientów, dostosowując oferowane produkty i usługi zgodnie z wymaganiami odbiorców.

W swoich opracowaniach wykorzystujemy ponad 100-letnie doświadczenie i wiedzę firm związanych z budownictwem. Oferujemy materiały i systemy sprawdzone zarówno w budownictwie krajowym jak i zagranicznym. Nieustanna nauka, zdobywanie nowych doświadczeń każdego dnia oraz poszukiwanie nowych technologii sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Aktualnie ASTRA - Technologia Betonu skupia się głównie na zaopatrywaniu klientów w materiały związane z wykonywaniem posadzek przemysłowych w tym m.in. wysokiej jakości zbrojenie rozproszone, chemię budowlaną, granulat szkła spienionego oraz inne związane z wykonaniem i wykończeniem projektowanych przez nas powierzchni. ASTRA - Technologia Betonu blisko współpracuje z producentami oferowanych przez nas materiałów. Dodatkowo ASTRA - Technologia Betonu zajmuje się wykonywaniem płyt fundamentowych w autorskiej technologii CemokrzemPor®.

8 czerwca 2009 r. firma ASTRA - Technologia Betonu została wyróżniona przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości certyfikatem Najwyższa Jakość w Budownictwie. Certyfikat został przyznany za najwyższą jakość produkowanej chemii budowlanej, kompleksową obsługę klienta opartą na rzetelnej znajomości rynku oraz wzorcowy system zarządzania przedsiębiorstwem.

Twoja ocena:

Najnowsze porady:

Projekt domu typowego

Ilość projektów domów typowych na rynku jest obecnie niezliczona. Każdy z nich składa się z krótkiego opisu, rysunków...

 

10 wskazówek przy wyborze projektu domu

Wybór właściwego  projektu domu jest niezwykle istotny. Warto zastanowić się w jakim domu chcielibyśmy mieszkać, rozważyć wszystkie aspekty,...

Znajdziesz nas na:

Handicapped_icon
Serwis wspiera osoby niepełnosprawne
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki